    Инвертор Gembird за автомобил 10-16 V, 500 W, EG-PWC500-01
    Мощност: 500 W
    Напрежение изход AC: 10-16 V
    Тегло: 1.275 кг.
    Количество:
    Gembird EG-PWC500-01 е универсален 500 W автомобилен инвертор, предназначен да преобразува 12 V DC захранване от автомобила в 230 V AC захранване. Той позволява свързването на различни електроники, захранвани с променлив ток, като лаптопи, аудио оборудване и зарядни устройства, което го прави изключително подходящ за пътувания, къмпинг или всяка ситуация, в която се има нужда от надеждно захранване в движение. Оборудван е със стандартен шуко контакт и допълнителен USB-A порт за директно зареждане на мобилни устройства. Има и автоматична защита при прегряване, защита при претоварване и късо съединение, термично управляван охладителен вентилатор, заменяем предпазител и LED индикатор за статус. Конструкцията е проектирана за монтаж в багажник или купето, когато е необходимо аварийно захранване.